Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 10:23   #4924
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja też się troche zdziwiłam
Ja odpuszczam.... znalazłam lepszy odpowiednik
A jaki odpowiednik, jeśli można wiedzieć ?
Chociaż lepiej może nie wiedzieć, bo znowu mi się czegoś zachce , zwłaszcza, że co do Snowglobe decyzja już zapadła - biorę .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wrzucam na swatchowy
U Ciebie Whirls & Twirls wygląda pięknie - świeżo i apetycznie . Gdyby u mnie wyglądała podobnie, na pewno byłaby moja .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ekhm, to jakby kogoś interesowało to u mnie do obejrzenia są już pierwsze zdobycze podzieliłam na dwa posty
Kasiu - Kanga Rouge w połączeniu z Golden Blanket na Twoich ustach ... po prostu brak mi słów .
A i szóstki cieni wyglądają na Twoich swatchach o wiele bardziej interesująco niż "na żywo" .
Skutek uboczny przesiadywania na Twoim blogu - przy najbliższej okazji muszę sobie kupić Chanel Illusion d'Ombre (chyba padnie na 83-Illusoire) .

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze swoje zdjęcie Whirls & Twirls. Na mnie ta szminka nie zrobiła szczególnego wrażenia... jasny perłowy róż i tyle

To co mnie ostatnio zaskakuje z tej kolekcji to puder How Beautiful! Naprawdę pięknie wygląda na kościach policzkowych. Podoba mi się jego ciepły odcień w połączeniu z ''mokrym'' rozświetleniem
Moim skromnym zdaniem Whirls & Twirls bardzo ładnie wygląda na Twoich ustach , choć efekt faktycznie zupełnie inny niż u Kasiajki.
A co do Beauty Powder'ów - liczę, że podobny efekt "mokrego" rozświetlenia będzie miał też Snowglobe .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora