Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-11, 20:40   #2459
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
No to juz wszystko jasne...



Możesz coś więcej napisać o Lumiere, bo nie powiem, ale kusi . Jak bardzo kryje? I gdzie się zaopatrujesz? Bo średnio odpowiada mi zamawianie z zagranicy.
Krycie jest umiarkowane. Używałam dwóch formuł Venna Velvet i Flawless Face i obie kryją całkiem ok. Bez korektora się nie obędzie, ale cera jest wyrównania, rumień ukryty a buzia wygląda na świeżą i wypoczętą. Formuła FF mi nie pasuje, bo pomimo używania primera, podkład warzy się na buzi, podkreśla suche skórki, wchodzi w pory, wymusza na skórze nadmierną produkcję sebum a jednocześnie ściąga skórę na policzkach. W sensie - wysusza ją. Mam napoczęty sampel i leży, bo go nie zużyję Co gorsza, coś mi się pomyliło i zamówiłam białego biga w tej formule... Któregoś dnia, kiedy makijaż ściął mi się na buzi parę minut od nałożenia podkładu, wściekła wywaliłam pełne opakowanie do kosza na śmieci, a minerały porzuciłam prawie na dwa lata...
Lumiere nie jest dostępny w Polsce. Kiedyś bez trudu nabyć go można było na allegro, ale osoba, która zajmowała się nieoficjalną dystrybucją podkładu zrezygnowała. Teraz podkład zakupić można na rozbiórkach wizażowych albo indywidualnie ściągać zza granicy. To faktycznie jest dużą przeszkodą - także nie lubię ściągać podkładów zza granicy, bo raz- że czas oczekiwania na przesyłkę z USA jest dosyć długi, dwa - trzeba mieć Paypal albo kartę kredytową, trzy - istnieje ryzyko, że naszą paczkę złapią na cle i doliczą nam podatek Vat.

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiacie te próbki meow i lumiere? Bo w sumie chętnie bym spróbowała..

Coś mi się wydaje, że to warzenie się podkładu to może być wina mojej cery.. Właśnie wygrzebałam podkład MAC'a, a którym zupełnie zapomniałam. Właściwie nie pamiętałam czemu rzuciłam go w kąt i nie używałam, ale teraz nałożyłam i wiem.. Kolor dosyć dobry, wszystko ok, tylko to okropne warzenie się.. Nie wiem co na to poradzić. Wygląda to strasznie Czuję się wtedy jakaś taka brudna Wydaje mi się, że z płynnymi podkładami nie miałam takiego problemu. Ten z MAC'a to taki podkład i puder w jednym. Może jakoś źle nakładam te podkłady? Sama nie wiem..
Meow można dorwać na allegro. Inna opcja to rozbiórki na wizażu lub indywidualne zamawianie ze strony Meow. Meow i Lumiere nie mają dystrybucji na terenie Polski. A szkoda

Co do podkładów, to na warzenie się podkładu pomaga w jakimś stopniu poprawa nawilżenia skóry... Zauważyłam, że im mam bardziej zadbaną, nawilżoną i wypieszczoną skórę (zjawisko bardzo, bardzo rzadkie), to podkład na niej dobrze leży. Na wysuszonej i zmęczonej - warzy się bardzo szybko. Oczywiście są sytuacje, w których skóra po prostu nie znosi jakiegoś podkładu i reaguje na niego nadmiernym wydzielaniem sebum (a to głównie sebum warzy nam podkład) i wtedy nic na to nie poradzimy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora