Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-11, 18:03   #1116
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;41270751]Ja mam tubkową (25ml) i nawet ją bardziej lubię niż tę w plastiku. Mam tłuste powieki i u mnie UD działa fenomenalnie Bez porównania z ArtDeco.
Dobrze odtłuszczaj powiekę przed aplikacją bazy, żadnego kremu na powieki, tylko micel niepozostawiający lepkiej powłoczki (albo żel do mycia).
A może to po prostu wina pogody? Jest gorąco, skóra się szybciej przetłuszcza- może bazy w plastiku używałaś zimą/jesienią i stąd ta różnica?[/QUOTE]

używałam jej teraz, bo w zasadzie od ok tygodnia używam tej w tubce, więc to nie to
może faktycznie za mało czasu czekałam po nałożeniu kremu ostatnio

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też ... ale tylko w poprzednim temacie


Mam tą bazę w nowej tubce (już drugie opakowanie zaczęłam) i nie mam z nią żadnych problemów, zachowuje się i wygląda dokładnie jak ta stara w beczułce. Natomiast nie jestem za bardzo zadowolona z odcienia Eden (też w nowym opakowaniu), bo właśnie cienie kiepsko mi się na niej trzymają.
Nie wiem, o co chodzi z tą Twoją - może partia felerna albo źle przechowywana była nim do Ciebie trafiła . Jest jeszcze opcja, że w ostatnim czasie coś ze składem pokombinowali, nie zmianiając opakowania, tak ponoć było z bazą Too Faced, która notabene u mnie się nie sprawdziła (dziwnie się rozswarstwiała).
konsystencja mi się wydaje inna, ale tą w plastiku miałam już dłuuuugo, więc może była stara już
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora