Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-28, 11:19   #1195
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Hm, problem w tym, że u mnie di i tripeptyd nie działa. Skóra jest jędrna, ale zmarszczki nie ruszone.
Zgadza się, śpie głównie na prawym boku i skóra pod prawym okiem wygląda gorzej. Mam od kilka lat jedna kurzą łapę również z prawej strony. Na szczęście ich nie przybywa.
Voluplus dobrze działa na lwia zmarszczke i bruzdy nosowo-wargowe, pod oczami nie daje rady.
Mam jeszcze resweratrol , nie używałam go do tej pory. Teraz mam przerwę w rollowaniu, ale spróbuję bez rolki. Masz jeszcze jakies sugestie, co może zadziałać?
Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek mogło radykalnie zmniejszyć te zmarszczki jeśli wygniatasz je sobie podczas snu. To tak jakbyś przez kilka godzin zaprasowywała żelazkiem kant spodni, a później próbowała wygładzić go ręką

Może jakieś wypełniacze Nie sądzę, żeby resveratrol był wyjątkowo skuteczny w tym przypadku, ale spróbować warto. Daj znać na temat efektów

Cytat:
Napisane przez hihi
Mogę prosić o podanie nazwy/linku do tego spefyciku?
Nie widziałam tego składnika, w żadnym z naszych sklepików. Ja dostałam tylko małą próbkę, nawet nie wiem jak się to nazywa, na opakowaniu była informacja "Peptyd na tkankę tłuszczową" - musiałabym zapytać o to Panią z Naturalisa.

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2014-06-28 o 11:21
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując