Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-31, 06:02   #4021
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez bestpaczus Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja bym o poradę poprosiła Bo już sama nie wiem co robić.
OCM stosuję od 2-2,5 miesiąca, mieszam olej lniany z rycynowym, ostatnio z kapką olejku lawendowego, bo niby antybakteryjny. Skórę zawsze miałam mieszaną, raz mega tłustą, a innym zupełnie przesuszoną, przy tym całą zapchaną i takie tam różne cuda. I po OCM jest mi z jednej strony cudownie - przyjemnie,nic nie ściąga, buzia przyjemna w dotyku,błyszczy się mniej.
A z drugiej - wysyp. I teoretycznie byłam na to przygotowana. Tylko nie wiem czy WIELKA ilość podskórnych gul to rzecz normalna :/ I pojawiają się w różnych miejscach, w ciągu ostatnich kilku dni namnożyło się ich na czole (a dodam,że najgorszą sytuację miałam zawsze w okolicach brody). Gdyby nie te gule, a zwykłe np. pryszcze, to ok, zawsze się pojawiały i coś tam się może oczyszcza... Jak myślicie? Stosować to dalej, czy jednak tylko sobie krzywdę robię?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Dodam jedynie,że zawsze miałam wągry,a odkąd stosuje oleje to zniknęły. Więc teoretycznie z "nowych"zanieczyszcze ń, chyba nie powinno mi nic wyskakiwać... Ale fakt faktem, że buzię mam dużo gorszą niż chyba kiedykolwiek

Przyczyn może być pare. Może wina oleju, może sie oczyszcza, moze nie dla Ciebie.
Spróbuj zmienić olej na niezapychajacy (spis pare stron temu) i zmywać mieszankę tym, czym wcześniej myłaś buzie.
Jeśli dalej bedą sie pojawiać to moze metoda nie dla Ciebie.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując