Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-29, 19:10   #782
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

zapodałam sobie na twarz 2 maski PTR - tą dyniową i różaną. No i hmmmm nie wiem co o nich myśleć ta dyniowa rzczywiście trochę szczypie, ale tylko na początku mnie szczypała potem przestało. Czy coś zdziałała? nie zauważyłam żeby mi się skóra wybitnie wygładziła tak jak to obiecuje producent. Ale za to zapach nie wiem jak komu ale mi ta maska pachnie identycznie jak piernik mojej mamy i teraz mi się chce piernika a nie mam a do mamy daleko
ta różana pachnie ślicznie, robi na twarzy taki gładki film - ale się ją zmywa więc dziwne coś tam chyba trochę ujędrniło albo sobie wkręcam zielonej jeszcze nie używałam. Generalnie nie jest źle ale nie ma też cudów
Hmm to chyba mnie wyleczyłaś z tych naseczek, może kiedyś.....
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora