Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 12:08   #754
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej A ja nadal stosuję Physiogel intesnywnie nawilżający pod podkład, najlepiej mi współgra z mineralnym Annabelle. Może rzeczywiście powinnam się przerzucić na ten mniej nawilżający.
Darko kochana, mam pytanie, myję twarz polecanym przez Ciebie żelem z Rossmanna już dłuższy czas. zaraz po myciu twarzy (czy to rano czy wieczorem) mam wysuszoną po nim twarz. Wieczorem też nakładam na noc na twarz tłuściochy, a zdarzają mi się suche skórki na nosie . Czy możesz mi polecić jakiś zamiennik- żel do mycia twarzy ?
Dotychczas bardzo mi pomogły Twoje rady
Hello To nie do mnie pytanie, ale podpowiem, że fajny jest żel tymiankowy z Sylveco-moje nowe odkrycie, a odkryłam go przypadkiem gdy był dzień darmowej dostawy i kupiłam go w zestawie z kremami i pomadkami. Nie nawilża jakoś specjalnie, ale twarz jest oczyszczona i bardzo gładka w dotyku - jest lepszy od miceli wg mnie i wszelkich innych żeli do mycia twarzy. Poza tym działa antybakteryjnie i nadaje się nawet do skóry bardzo wrazliwej (ja taką mam). Oczywiście do demakijażu oczu używam mleczka
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora