Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-24, 19:57   #902
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Lasencje pytanko mam czy któraś z Was stosowała dietę bezglutenową? (nie z powodu celiakii ) ? rzeczywiście się na tym chudnie? mój tż mnie dziś poinformował że od jutra nie jemy glutenu podobno to dobre na odchudzanie prawda to? bo przecież nie mam weny piec tych chlebków z orkiszu czy innego amarantusa a jak to nieprawda to może mi się uda go przekonać żeby dał sobie spokój
ps. Aniyam jak tam dieta Twojego tż?
Niestety jest coś na rzeczy, bo ja muszę też różnych rzeczy bezglutenowych w tej diecie Tż -a używać np płatki owsiane bezglutenowe, owsianka bezglutenowa teraz musiałam się przerzucić na mąkę kokosową, z pestek arbuza, z pestek dyni zamiast zwykłej ( niestety są drogie w porównaniu ze zwykłą mąką ) . Kwestia tylko wyważenia białek, węglowodanów, tłuszczy itp

Najgorsze, że dieta działa, bo mi chłop w ciągu tygodnia zjechał 2 kg, je normalnie w sensie w miarę zdrowe ilości, 4 razy dziennie o tych samych porach, piwo pije , nie uprawia sportu, ograniczył słodycze no i odżywia się tym co gotuję ( a jestem w tych dietetycznych przepisach coraz lepsza ) i mówi, że nie chodzi godny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora