Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 20:07   #542
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Henieczka a moge spytac czego probowalas? Tez mieszkam w UK wiec chetnie sie doedukuje. Z mojego punktu widzenia z dostepnoscia jest roznie. Cos tam maja w TK Maxx, cos w Holland&Barrett (choc nie wszyatkie sklady sa fajne), ale chyba najwiecej znalalazlam w sklepie ze zdrowa zywnoscia przy swojej ulicy. Z drugiej strony miasto tak duze jak Londyn nie jest, wiec i pewnie dostepnosc inna. W sumie teraz czesc zamawiam na iHerb, czesc kupuje lokalnie, zastanawiam sie nad zakupami w tym oto sklepie ale nie wiem jak mam to zrobic bo nie moge znalesc zadnych opcji z koszykiem. Pewnie wysyla sie im maila, oni obliczaja koszt przesylki, wysylaja invoice i placi sie przez pay pal. Kupowalas moze poprodukty w UK?
www.ofasimplenature.webeden.co.uk/#content

Loss Lauri co za spotkanie! Daj znac jak ta Alterra. Niebawem poszperam w polskich sklepach! Dzieki za sugestie z tym olejem kokosowym! Co za cudo poprostu!

Dziewczyny a co do kolorowki to bardzo jestescie konserwatywne? Ja np uzywam mineralow, ale juz jesli chodzi o mascare, kredke czy pomadki to wybieram raczej sklepowe. Bardzo lubie malowac usta ale naturalne szminki mnie nie zachecily jak do tej pory. Nawet balsamy czesto gorzej pielegnuja mi usta niz np blyszczyk z Burzuja czy Loreala. Uzywalam m.in. Silk Naturals, ale smierdzialo to to jak woskowa kredka a i kolor byl nieapetyczny. Polecacie cos fajnego kolorowego do ust przesiakniete natura?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując