Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-08, 15:13   #2436
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dzisiaj piękne Harmatan Noir z próbki od Homyczka

Nevado - 100 pięknie pachnących, radosnych lat!

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Rachela, a kiedy Ty masz urodziny, hmmm? Rozumiem, że Strzelec jesteś, ale z którego grudnia?
Dokładnie nie wiem, ale chyba jakoś bardzo wkrótce. Parę dni, czy coś.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Za to kusi bardzo Desnuda, niestety próbka się wylała w torebce, wnętrze torebki pechnie przepięknie, i kusi kilka razy dziennie.
Może upoluję jakąś solidną próbkę, albo kilka i starczy na jakiś czas
Blue, odpsikać Ci kilka(naście) ml?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o koty to mam podobnie, przyzwyczaiły się, że ostatnie 2 miesiące wstawałam po piątej i z mety dawałam im śniadanko, więc teraz jak zbliża się ta godzina zaczynają mnie budzić na siłę. Mają naprawdę świetne pomysły, mniej drastyczny polega na włażeniu do łóżka i zbiorowym mruczeniu z przepychankami, bardziej drastyczny na otwieraniu szafy z rozsuwanymi drzwiami w pokoju, gdzie trzymam garderobę. Wiedzą, że jak tylko usłyszę dźwięk otwieranej szafy, a w podświadomości zobaczę oblepione futrem wszystkie ciuchy z mety wyskoczę na równe nogi, wiedzą i stosują to skubańce.
O! I niech mi jakiś nabzdyczony nałókowiec powie, że zwierzęta nie mają świadomości. Takie zdanie znalazłam w jednym z podręczników, które mam zalecone w programie. I programowo bojkotuję.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora