Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-24, 15:53   #1
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Question

duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?


Witam dziewczyny,
przejrzałam forum i nie znalazłam odpowiedzi więc zakładam nowy wątek...

mam mały problem
przymierzam się do wynajęcia sali weselnej, która bardzo mi się podoba, ale niestety jest trochę za duża na moje wesele. Sala na 150 osób, u mnie będzie 80. Chociaż uważam że gdyby posadzić w tej sali 150 osób to byłoby zbyt ciasno, a nikt nie lubi w ścisku siedzieć, gdzie nie ma nawet jak odsunąć krzesła, dlatego uważam że sala jest w porządku. Jednak nie chciałabym żeby było zbyt pusto. Proszę więc o radę. Jak ustawić stoły czy też usadzić gości żeby było im wygodnie (nie ciasno) i żeby jednocześnie nie wydawało się że jest ich mało? Może ktoś miał podobny problem albo ma jakiś pomysł albo sam coś podpatrzył na jakimś weselu? Dodam że sala jest prawie kwadratowa.
Ja osobiście myślałam o tym, żeby stoły ustawić następująco: pod ścianą na honorowym miejscu stoi stół państwa młodych (i siedzą przy nim tylko młodzi i świadkowie), a reszta stołów prostopadle w 2 lub 3 rzędach. I żeby nie stawiać krzeseł blisko siebie, żeby nie było ścisku i goście czuli się swobodnie, nie chodzili sobie po plecach itp. W sumie nic innego nie przyszło mi już do głowy. Jak ktoś ma jakiś pomysł, będę bardzo wdzięczna
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując