Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 10:30   #1684
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No widzisz jak ślicznie ? Ciesze się, bo z tymi experymentami to zawsze nie wiadomo czy wyjdzie pożądany efekt Także gratulacje

No a jak kondycja włosów?
nom ale ewcia tak robiła wiec wiedzialm mniej wiecej co mogło wyjść
a jest ładnie tylko niech niebieskawość sie wypłucze to bedzie dobrze
włoski ok trochę suche ale doprowadzę je do porządku... podetnę jak będzie mi fryzurę fryzjerka na wesele robić i powinno być super...

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
jesteś niesamowita ja ledwo farbę nałożę na cala głowę i jeszcze musi mi ktoś pomagać a Ty jeszcze pasemka śmigasz
z przodu umiem a z tyłu mamuśka mi pomagała ale jej to nie wychodziło
własnie wszyscy mi mówią ze byłabym świetną fryzjerką

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka super Ci wyszło Dobrze że zrobilas tym Syossem, teraz jest pieknie, smietankowo
A po samym Palecie (wybacz że jestem szczera) było nieciekawie.

Ewcia, blond bunny mi mówila że mimo że ja mam odrost chłodny to przebija tam mocny popiel, bo ja mam mocno popielaty i będzie ciepło wychodził. A ja mam do tego jasniejszy troszkę niż Ty.

No to zastanawiając sie jakby Ewcia nie chciaała już bialych włosow (Ewcia, masz teraz najjaśniejsze włoski na forum) a wolałaby bardziej naturalny kolor to co ma zrobić? Nie ma dla Niej rady? Może jakies pasemka?
wiem ze bylo nieciekawie
ale co jakoś sobie poradziłam... dalam tych pasemek bo nie chce niszczyć włosków i dawać dwie farby zawsze na odrost... wiec wybrałam mniejsze zło

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

LifUnia co byś wybrała vitapil czy H pantoten optimum???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora