Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 11:47   #1692
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. To moje włoski w świetle dziennym+ odrost i na koniec fotka odrostu w sztucznym świetle. Za jakieś 3-4 tygodnie chce coś nałożyć na odrost... wiem że mam już mega wielkie te odrosty bo nie farbowałam kawał czasu, ale od ponad tygodnia robię intensywną kurację dla włosów, żeby mi nie wypadły i muszę z tą farbką trochę poczekać :P

Którą z farb polecacie? Ja robiłam wcześniej zawsze bardzo jasnym popielatym blondem garniera bez żadnego podkładu i raz na pół roku byłam na balejażu u fryzjerki.
Teraz już od marca jestem bez balejażu-od tego czasu tylko 2 razy robiłam odrosty garnierem i psikałam sprayem rozjaśniającym joanny-ale już rzucam to świństwo bo jak widzicie po stanie moich włosów zniszczyło je kompletnie Oczywiście zniszczylo je też suszenie baaardzo gorącym nawiewem i prostowanie na szczotce-co 2-3 dni

Włoski nie suszone po ostatnim myciu-co też na pewno widać bo lekkich falach na końcach :P

Jak oceniacie wyjściowy kolor moich włosów- zawsze wydawało mi się (jak nie zaczęłam jeszcze farbować)że jest to ciemny szary blond a teraz jakies mega ciemne się wydają...
a nie chcesz spróbować tak jak ja podkład palet delux 100 a potem pare pasemek po górze syossem 9-5 widziałaś efekty włoski za bardzo nie ucierpiały,ogólnie polecam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora