Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 12:34   #1698
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Kotka śliczne te Twoje włoski
tylko żeby nie zauroczyć

pozbyłam sie żółtka, teraz tylko kombinuje kiedy by tu sie do fryza wybrać zeby końcówki podciąć

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Kombinowałam... ze sprayem rozjaśniającym Joanny-miał "naturalnie" cokolwiek to znaczy... Przy kontakcie ze słońcem-ciepłem suszarki włoski się rozjaśniały nieco dzięki czemu nie musiałam używać ani farby ani chodzić do fryzjera od marca mniej więcej... Dopiero miesiąc temu postanowiłam wrócić do farby bo zauważyłam że moje włosy są nadmiernie przesuszone i zastosowałam farbę tę co zwykle garniera bardzo jasny popielaty blond... jak ją zmyłam z głowy mało co zawału nie dostałam!!!!!!!!! Włosy gumowe-po tygodniu ponad połowa tych z wierzchu wyszarpała się podczas czesania!!! Tragedia....
Teraz je ratuje, naczytałam się na forum o tych wszystkich maskach itp i stworzyłam jakąś tam dietę dla moich biednych włosów. Myślę jeszcze o olejowaniu, ale jakoś nie chce mi się z tymi tłustymi maziami babrać....

Moja obecna kuracja ratunkowa:
-do mycia różowa odżywka z rossmana lub helios
-do odżywiania maska gloria lub kallos mleczny
-na koniec(do ułożenia) joanna z apteczki babuni- balsam

A Ty jakich kosmetyków używasz?? Z silikonami czy bez??

aha... ja też pare razy urzyłam tego spreja ale go odstawiłam i widze że dobrze zrobiłam....

teraz sie opuściłam z maskami bo musiałam pofarbować przetłuscić i znowu pofarbować...
a tak używam dolce anti-age i kalosa plancety a jak sie zdarzy raz na tydzień wax i olejowanie
a co do szamponu narazie używam na porost z apteczki babuni ale plącze włosy... wiec nie jestem zadowolona...
mysia poleciła mi rzepa joanny na porost i jak wykończe tą babuni próbuje rzepe...
co odżywek bez spłukiwania używam marion do ochrony przed ciepłym powietrzem,naturia z lnem i rumiankiem, rzepa serum na końcówki, i jedwab z joanny
sporadycznie psiakm je planticą fitkokeratyna

no troche tego jest!! włoski są w owiele lepszym stanie i prostownicy nie tknełam ufff od ponad miesiąca!!!! to też dużo daje!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora