Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 12:53   #1701
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
aha... ja też pare razy urzyłam tego spreja ale go odstawiłam i widze że dobrze zrobiłam....

teraz sie opuściłam z maskami bo musiałam pofarbować przetłuscić i znowu pofarbować...
a tak używam dolce anti-age i kalosa plancety a jak sie zdarzy raz na tydzień wax i olejowanie
a co do szamponu narazie używam na porost z apteczki babuni ale plącze włosy... wiec nie jestem zadowolona...
mysia poleciła mi rzepa joanny na porost i jak wykończe tą babuni próbuje rzepe...
co odżywek bez spłukiwania używam marion do ochrony przed ciepłym powietrzem,naturia z lnem i rumiankiem, rzepa serum na końcówki, i jedwab z joanny
sporadycznie psiakm je planticą fitkokeratyna

no troche tego jest!! włoski są w owiele lepszym stanie i prostownicy nie tknełam ufff od ponad miesiąca!!!! to też dużo daje!

Ja włosów nie prostowałam już chyba rok :P Zawsze suszyłam na okrągłej szczotce pod ciepłym nawiewem-więc pewnie efekt "zniszczenia i wyszuszenia" był taki sam jak po prostownicy :P

To masz szczęście, że odstawiłaś bo ile ja łez przez niego wylałam... nie zliczę :P

Hmm sporo tego jeśli chodzi o odżywki, ale chyba w niektórych są silikony, co nie?? A ja właśnie od 1.10 mam terapię ANTY silikonową więc np Kallosa tylko latte używam i glorie i inne tego typu odżywki bez silikonów. Jedwab też u mnie narazie odpada...
Wczoraj kupiłam balsam babuni i strasznie mi przypadł do gustu

Wogóle to całe mycie odżywkami jakoś fajnie wpływa na moje włosy... wizualnie jeszcze rewelacji nie ma, ale chociaż w dotyku już jest o niebo lepiej! Bo wcześniej to było mega sztywne siano... szkoda gadać :P

Na jednym zdjęciu w galerii masz ślicznie błyszczące włoski!! To po zastosowaniu jakiegoś sprayu? Prostowałaś je tam??

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
No a to moj skunks przed farbowaniem...

Bunny moze widac jaki mam odrost? A czy to ze mam dosc duzo siwych wlosow cos zmienia przy blondzie?
A kiedy wstawisz efekty po? Farbujesz tak jak dziewczyny z podkładem czy tylko farbą?

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny czy uważacie, że z pielęgnacją też można przesadzić..? tak czytam jakich kosmetyków używacie i prawdę mówiąc są to takie kosmetyki, na które ja będąc w sklepie pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi... bo zazwyczaj mam tak, że droższe znaczy lepsze, a to jednak ma sie nijak do jakości... kiedyś fryzjerka mi powiedziała, że moje włosy są przekarmione... Myślicie, że to możliwe...?
Właśnie mojej koleżance fryzjerka też tak kiedyś powiedziała. Ale u niej chodziło że są aż za bardzo tymi wszystkimi kosmetykami obciążone.

Mi to nie grozi, zawsze będę miała niedożywione te kudły nawet jak cały litr kallosa na nie wyleje hehe
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora