Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 11:56   #228
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
jak ja nie lubię takich osób dobrze, że nie mam czegoś takiego w klasie..
dzisiaj nawet dziewczyny się przeprosiły i pogodziły przy opłatku za tą sytuację z polonezem
Ja też nie lubię. Są dwie dziewczyny, które "terroryzują" niektórych uczniów z klasy, wyzywają, obrażają na każdym kroku i wykorzystują. Nie dość, że brak kultury to jeszcze chamstwo i głupota... Pewnie jesteś starsza ode mnie, prawda? Może w liceum czegoś takiego nie będzie

To fajnie, że się pogodziłyście. Ja się nawet nie ze wszystkimi dzieliłam opłatkiem, bo wolę nie składać życzeń, niż składać fałszywe...

Cytat:
Napisane przez meeow
dziękuję do długich już nie wracam, bo jak pooglądałam ostatnio zdjęcia to masakra poza tym o takie łatwiej zadbać

wiem, wiem, podrównam je, ostatnio je malowałam na śpiocha praktycznie, więc poprawki się przydadzą


ale masz już długie pazurki cudowne są i ten kolor też
Nie ma za co. Nie były tragiczne, tylko wydaje mi się, że kwadraty to mogą być maksymalnie do takiej długości, jak ma Zła, bo potem już są mało estetyczne. Jak się ma wąską płytkę to już w ogóle, takie szpony wychodzą (nie chcę wytykać palcami, kto miał podobne pazury)

Teraz są idealne, prawie nie musisz nic zmieniać. Przez Ciebie i Chucky znowu zachciało mi się kwadratów, bu.

Dziękuję Faktycznie urosły, długo ich nie pokazywałam. Tak się zastanawiam czy zapuszczać jeszcze czy nie... Kolor to Alice z Essence, ta limitka zmierzchowa.

Cytat:
Napisane przez chucky123
A co się miało stać ?To,że jest takie "rozpłaszczony"?pazno kcie przed zdjęciem były moczone w ciepłej wodzie.
Nie, nie, chodzi mi o ten taki pasek biegnący przez środek, jakby pazurek był złamany. Ma taki ciemniejszy kolor. Też mam takie coś, ale bezbarwne.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
W sumie sama sobie wystawiła cenzurkę...... Ale mimo wszystko przykrość sprawia taki tekt
Ona zawsze się tak zachowuje... Już nieraz miałam przez nią skopany dzień. A moja koleżanka miała łzy w oczach po tym tekście.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-21 o 11:58
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora