Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 12:13   #233
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nefty
O matko kochana jak mnie drażnią takie dziunie...
Witaj w klubie. Ale takim to się chyba trzeba urodzić Mamuśkę też ma "fajną".

Cytat:
Napisane przez meeow
to u mnie tak nie ma. ja w tym momencie kończę moją edukację w liceum, jestem w klasie maturalnej więc są inni ludzie, inny poziom, wszyscy wydają się tacy bardziej dojrzali moim zdaniem. gimnazjum to chyba najgorszy okres

no ja się akurat nie kłóciłam, bo miałam w to wylane ja też niektórym osobom nie złożyłam życzeń


Zła ma super te swoje kwadraty u siebie sobie takich nie wyobrażam, zwyczajnie byłoby mi niewygodnie i źle bym się czuła

moim zdaniem teraz masz idealną długość, odpuściłabym sobie już na Twoim miejscu zapuszczanie, bo w takiej długości im jest dobrze ale to tylko moje zdanie
To już wiadomo, czemu u Ciebie takie sytuacje nie mają miejsca. Owszem, można sobie od czasu do czasu pożartować, ale żeby ciągle człowieka besztać i to np. z powodów takich, że nie przelewa mu się w domu to już przesada... Wiele bym dała, żeby być w innej klasie i przeżyć inaczej ten czas gimnazjum, bo nieraz czułam się jak piąte koło u wozu. Nie pasuję do tych wszystkich wytapetowanych panien, które ledwo przechodzą z klasy do klasy, chleją kiedy się nadarzy okazja lub palą na dłuższych przerwach w ubikacji. Porażka

Fakt, gdzieś już słyszałam, że gimnazjum to najgorszy okres. Dobrze, że już się kończy!

Ok, dzięki za rady. Może zapuszczę jeszcze parę mm, wrzucę fotkę i porównamy, a jak będzie bardzo niefajnie to spiłuję. Chyba jeszcze nigdy nie miałam takich szponów Niech wskazujący szybciej urośnie, błagaaaaam.

PS. Również zaczynam odczuwać wady długich paznokci. Jak myję twarz to bywa nieciekawie...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899
Le souvenir, ładnie się prezentują w tym lakierze
Dziękuję Ci bardzo!

Cytat:
Napisane przez chucky123
Le_Souve w sumie hmm nie wiem co to jest od zawsze tak mam i nie przeszkadza mi to
Rozumiem. Myślałam, że coś się stało, miałaś jakiś wypadek przy pracy czy coś i dlatego pytam.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-21 o 12:20
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora