Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy noszenie malca na rękach wpływa pozytywnie na jego rozwój?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-18, 11:17   #27
sunniva95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 35
Dot.: Czy noszenie malca na rękach wpływa pozytywnie na jego rozwój?

Moja córeczka też cały czas od maleńkiego bobaska była noszona na rękach. a to Babcia przyjechała ponosiła, to Tata ciagle na rękach nosił i oczywiście ja. w wieku 7 miesiecy zaczelismy juz odczuwać wagę naszej Nikolki ale nie bylo to dla nas uciążliwe. Słuchaliśmy, że pozniej dziecko bedzie tylko na rece chcialo itp aż nam sie nie dobrze robilo od sluchania tego, teraz Nikola ma 11 miesiecy i na ręce chce tylko wtedy, kiedy się uderzy lub po prostu chce sie przytulić. zauważyła, że na czworaka lub na nóżkach jest duzo ciekawszy świat i więcej można zwiedzić"na własną rękę" jak rodzice nie patrzą.( mozna np zajrzeć do szuflady i wszystko wyrzucić) także drogie mamy NIE BÓJCIE się, że starsze dziecko bedzie tylko na rękach chciało być. a od noszenia przy piersi dziecka powstaje bardzo silna więź między rodzicami a małą pociechą wiadomo, zdażają sie takie dzieci ktore chcą być tylko na rękach ale nie jest to spowodowane tym, że jak bylo malutkie to bylo ciągle noszone. ja jestem bardzo zadowolona, że w ten sposob rozpieszczalismy naszą córeczke
sunniva95 jest offline Zgłoś do moderatora