Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-20, 19:58   #3977
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
A ja bardzo bym chciała żeby w naszym wątku było więcej postów takich "od siebie", czyli różnych spostrzeżeń, refleksji, opinii. Często wchodzę tutaj i widzę tylko same cyferki i nazwy kosmetyków.

Miło by było poczytać coś dodatkowego oprócz samych nazw. Chociażby jakieś mini recenzje, czy wasze sposoby na radzenie sobie z nadmiarem produktów, plany na przyszłe dni odnośnie zużywania itp.

Po prostu coś więcej aniżeli
1. Żel pod prysznic X
2. Odżywka Y
3. Szampon Z

Oczywiście nie chcę generalizować, bo są wizażanki, których posty czytam z ogromną przyjemnością. Myślę, że można by sprawić aby nasz wątek był bardziej atrakcyjny i nie był właśnie odbierany jako chwalenie się liczbą zużytych kosmetyków i narzekanie na kiepskie zużycia.

Ja dlatego nie wypisuję w wątku każdego zużytego kosmetyku tylko wrzucam listę ze zdjęciem na początku miesiąca. Prawdę mówiąc w ogóle nie zwracam uwagi na jak to nazwałaś "same cyferki i nazwy kosmetyków" a nie ukrywam, że dość sporo jest takich wpisów. Wolałabym o czymś innym przeczytać.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora