Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 14:18   #3500
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Oto True Match N1. Się mi starsznie dużo chlapnęło z buteleczki (mam bez pompki). Jak wspomniałam wyżej - nie mam żadnych innych popularnych podkładów w domu do porównania

sylwiani mam nadzieję, że dobrze widać na tym zdjęciu. Btw skrót od wilhelmina to mina, nie wil, ale nie szkodzi Pozdrawiam!




mam ten sam problem! mam strasznie siemną skórę na dłoniachc w porównaniu z resztą ciała, a chciałabym je utrzymać jasne
najgorsze jest to, że ja sie bardzo staram, nawet gdy jest zimno i dłonie to jedyna odkryta część ciała, gdy niebo jest ołowiane od chmur i natrętny głos podpowiada mi: ' po co się smarować, nie ma słońca', to ja i tak smaruje dłonie filtrem. a mam taki wredny( mleczko Lirene dla dzieci SPF 69), że brudzi wszystko dookoła na biało( dostałam za to ochrzan od taty, bo nie da się zmyc z tapicerki samochodu białych plam po moich rękach, świadczących o moim tam bytowaniu). nawet klawiatura komputera jest brudna...(wiadomo od razu, kto go używał). a to i tak syzyfowa praca, bo wystarczy,że np idę wynieść pranie i już po filtrze na moich palcach. niestety biorąc pod uwagę cenę i pojemnos tego mleczka, skazana jestem na nie ( ok. 25 zł za 200 ml starczało mi dotąd - przy smarowaniu całego ciała na ok. 10 dni), bo zbankrutowałabym, chcąc stosować filtry apteczne. no i mimo wszystkich jego wad, jest w miarę stabilny(choć dr Irena nie pomyślała jeszcze, by zmienic ten dziwny faktor na powszechnie obowiązujące 50+...) czekam na wasze porady dotyczące dłoni
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora