Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze ulubione błyszczyki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-03, 22:39   #451
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Jestem od nich uzaleznionia Moj facet juz nie wytrzymuje jak kupuje kolejne...
Uwielbiam nowości , wiec nie trzymam sie ciagle jednego... wole probowac
Zdecydowanymi faworytami u mnie sa jednak :
1. rouge dior 215 wyroznia sie na tle innych przede wszystkim ze wzgledu na konsystencje... taki kremowy balsamik na usta , do tego piekny kolorek nie az tak polyskliwy i wedlug mnie sliczny zapach KOCHAM
2. YSL golden gloss 11 moja usta jeszcze nigdy nie byly tak swiecace hehe uwielbiam ten efekt

Ostatnio bardzo czesto tez uzywam Diamond Lip Gloss Bell 205 usta bardzo ładnie mienia sie w sloncu, sa mokre i polyskliwe, zapach przypomina mi dziecinstwo ( kosztuje ok 10 zl a spelnia swoja role doskonale)
Drugi to blyszczyk z H&M English Rose , moj chlopak stwierdzil , ze usta wygladaja jakby byly silikonowe Super nawilza i wielkim plusem jest to ze nie zawiera drobinek a usta naprawde wygladaja jak tafla wody ( cena tez niewygorowana)

Jezeli chodzi o powiekszenie to widzialam je po blyszczyku too faced Lip Injection, usta piekly przez pewien czas ale byly o wiele pelniejsze i jakby takie " soczyscie zaokraglone"

Nigdy wiecej nie uzyje vinyl stars rimmela

A i mam pytanie ide w poniedzialek do douglasa i chcialabym kupic blyszczyk nouba i revlon super lustorous uzywalyscie moze? jakie efekty? Pytam sie w szczegolnosci Dimiti bo widze ze posiada ten Revlona...
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując