Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze ulubione błyszczyki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-05, 12:31   #454
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona SL. Przyjemny błyszczyk, nie dający wiele koloru, natomiast jest efekt tafli wody. Nie wysusza, aczkolwiek też nie nawilża specjalnie. Wydajny
Położony na szminkę dość długo się utrzymuje, na gołe usta niby jest długo, ale po ok. pół godzinie blask trochę znika (ale nie całkowicie).

Nouba mi wysuszyła usta (ale ta w pudełeczku, innej nie próbowałam)

Co do moich ulubionych to na razie nie pobity faworyt to Loreal Holographic, którego uwielbiam (wolę błyszczyki drobinkowe). Oprócz tego Maybelline "w pisaku", Bourjois 3D (ze szczególnym uwzgędnieniem Cosmic ) oraz czekoladowy Dax.
Na drugim miejscu jest nowy Superbalm i Biotherm (oba bardzo dobrze nawilżają 0 i za to je kocham; gdyby dawały jeszcze trochę więcej koloru - byłyby nie do pobicia).

Na nie jest wspomniana Nouba (jeden z niewielu błyszczyków, na które miałam taką reakcję) i srebrny Inglot.
tez mam revlona SL i faktycznie efekt daje piekny ale mnie po 5 min usta zaczynaja piec nie wiem czy to reakcja uczuleniowa czy co bo nigdy mi nie wychodzilo zadne uczulenie z blyszczyka
Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Od wczoraj Max Factor Silk Gloss Użyłam go parę razy a już wiem, że będzie moim ulubionym Po pierwsze- cena niezbyt wygórowana, po drugie- jak na błyszczyk z pędzelkiem jest go dużo- 8 ml ( L'oreala jest 6 ml a kosztuje kilka złotych drożej) i pędzelek ten nie nabiera zbyt dużo błyszczyku, dlatego myślę, że będzie wydajny, po trzecie- działa jak balsam, po czwarte- drobinki w nim w ogóle mi nie przeszkadzają bo są praktycznie niewidoczne a ja na drobinki w ogóle jest bardzo uczulona po piąte- ma świetny zapach Mam kolorek pink satin, w opakowaniu wygląda na mocny róż, ale na ustach jest półtransparentny
chetnie sie bardziej przygladne tym blyszczykom tylko zebym wlasnie znalazla jakis taki kolorek a daje faktycznie taki efekt tafli wody jak to go reklamowali kiedys ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując