Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-26, 14:23   #667
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Tak na pierwszy rzut oka najbardziej podoba mi sie skład drugiej odżywki, zdecydowanie Nie ma żadnych silikonów. Zawiera najwięcej składników aktywnych i roślinnych (w całkiem niezłym miejscu w składzie), w porównaniu do reszty. Ma m.in. celulozę, kolagen, aloes.
Pierwsza i trzecia zawiera najgorszy silikon (najtrudniej zmywalny) - cyclomethicone.
Ostatnia też nie ma silikonów, ale za to składniki roślinne są na ostatnich miejscach w składzie, więc jest ich tyle co nic.
Jeśli miałabym wybierać z tych czterech (jeśli chodzi o skład), to zdecydowanie drugą .
Na szczegółową analizę nie mam w tej chwili czasu, bo właśnie wychodzę, ale zrobię po powrocie .
Dziękuje całe szczęście, że jednak spytałam się was o analizę bo już chciałam kliknąć na allegro tą pierwszą odżywkę

a znalazłam jeszcze jeden skład odzywki z tej serii:

Sther, Lorys, Avocado (Odżywka do włosów suchych)
Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Fragrance (Perfum), Yellow 5 (Ci 19140), Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Quaternium-7, Bht, Methylisothiazolinone, Methylichloroisothiazolin One, Dissodium Edta, Blue 1(Q42390, Citric Acid, Fragnance: Limonene, Linalool
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24490.jpg (6,1 KB, 3 załadowań)
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora