Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 16:37   #681
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
cudowny ten nowy watek ze słownikiem

od razu sobie przeanalizowałam Waxa polskiego do suchych i zniszczonych, Kallosa crema al latte i szampon hipp

wnioski mnie przeraziły ;/

edit : ok, wgryzlam sie dokładniej w Waxa i zwracam mu honor nie jest źle, ale i tak mam ochote poexperymentowac
ja chce już moja paczkę z mazideł!!

Cytat:
Napisane przez mariette88 Pokaż wiadomość
Starałam się przeanalizować skład maski absolut repair za pomocą słownika...i po prostu nie mogę uwierzyć! Tak wychwalana maska ma prawie same konserwanty, barwniki i substancje zapachowe. Sama jej kiedyś używałam i wg mnie działanie było bardzo pozytywne. Już sama nie wiem czym się kierować w doborze kosmetyków - analizą składu czy metodą prób i błędów na własnych włosach (może w końcu trafię).


Chyba jeszcze minie duużo czasu zanim znajdę moje moje własne KWC do włosów
Strasznie się cieszę, że słownik służy i ktoś z niego aktywnie korzysta, oprócz mnie oczywiście


Mariette
analizę też trzeba brać troszkę z przymrużeniem oka. Może ona wiele pomóc (i na pewno bardzo pomaga), ale nie jest żadną gwarancją, że dokładnie zadziała na włosy tak jak powinna (tak jak sugerują składniki)... Sama widzisz, że nie specjalny skład - służy Twoim włosom (i nie ma gwarancji, że wątkowa "perełka", byłaby idealna dla wszystkich wizażowych włosów ).
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora