Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomożecie mi określić typ kolorystyczny?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 21:16   #8
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pomożecie mi określić typ kolorystyczny?

wybaczcie że podpinam się do wątku ale nie chce tworzyć kolejnego o tym samym...
Czy mógłby mi ktoś pomóc określić mój typ kolorystyczny??

1. Jak się opalasz - raczej szybko i jak za dużo to najpierw czerwony, potem opalenizna ciepła, złoto- brązowa.

2. Kolor oczu - zielone, obwódki ciemno zielone, reszta w odcieniu jasno zgniło zielonym. w zależności od słońca bardziej lub mniej intensywne

3. Piegi - złotawe ciepłe - tylko jak się opalę

4. Cera - wg mnie ciepła oliwkowa. zawsze mi mówią że mam ciemną karnację, ale znów murzynem nie jestem

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz (ale znów bez przesady, do czarnego mu daleko )

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) odcień czerwonego jakiś, ale nie intensywny, nie odstają jakoś specjalnie od reszty twarzy

7. dobrze się czuję w kolorach intensywnych, pastele w zasadzie odpadają (czuję się niewyraźnie ), chociaż wyjątki się zdarzają, czerwony, zielony, khaki, brązowy, różowy, fuksja, fioletowy, biały, czarny, odcienie niebieskiego odpadają, chociaż czasem w takim "dżinsowym" niebieskim czuję się ok (ale generalnie w szafie nic niebieskiego nie mam).

zdjęcie tutaj. włosów nie widać za bardzo, ale nie mam innego. i jestem tutaj trochę opalona

http://lh6.ggpht.com/siostra002/R8QF...JPG?imgmax=512

Edytowane przez Aelitka
Czas edycji: 2008-07-08 o 22:22 Powód: dopisek
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując