Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-26, 16:48   #2912
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

hej moje drogie i drodzy mam dylemat otóż planuję rozjaśnić włosy, sa krótkie co prawda bo ścięte zostały zniszczone partie, aktualnie zapuszczam i dbam o nie, ale chce blond, chłodny, średni blond ma poziomie 7. większość włosów jest naturalna końcówki maja na sobie jedynie palette color gloss szalony orzech i są ciepłe, one mogą wyjść ciemniej, lub wcale sie nie rozjaśnić, nawet ciekawy efekt, ale zależy mi na ładnym czystym naturalnym blondzie 7 na naturalnym kolorze który jest chłodny na poziomie 5. chciałbym uzyć castinga z serii glossy blonds albo palette color shampoo odcień "rozjaśniacz" obydwa są trwałe bo rozjasniają, ale są to szampony koloryzujące bez amoniaku, chce użyć czegoś możliwe jak najdelikatniejszego ale zeby 2-3 tony rozjaśniło mi włosy na chłodny odcień, coś polecicie? wiem że na 5 moze wyjść złoto, to kupie szampon fioletowy, ale obawiam się rudego, tego nie chce. moze casting 1021? albo 910? a z palette shampoo color odcień rozjaśniacz a na to z tej samej serii "gołębi" on jets taki perłowy mocno.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora