Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-18, 11:49   #1680
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3477122 6]O mamo nie wiem...
A masz, jeszcze na szybko cynkęłam dwie fotki, pierwsza w cieniu, druga w pełnym słońcu.


No faktycznie krycie nie jest mocne. Ale też nie jest słabe, bez przesady, dla mnie w sam raz. I faktycznie, piegów mi ten podkład nie kryje, ale już zaczerwienienia owszem (no nie mówię o niespodziankach typu pryszcz). Co do porów - troszkę je jednak wygładza, są mimo wszystko mniej widoczne, choć nie idealne

Wiesz co, idź poprostu do drogerii i bez krępacji wymaż się tym podkładem na policzkach. Przecież są testery, co się będziesz stresować że zły kolor kupisz, albo że krycie nie takie? Ja nawet jak na ręku testuję to przeważnie i tak mi później podkład nie pasuje [/QUOTE]

Dziękuję bardzo za zdjęcia.

Kolor sympatycznie się prezentuje. Może uda mi się wycyganić próbkę w Douglasie i wymażę sobie policzki w domu koło południa, żeby zobaczyć jak wygląda w świetle dziennym.

Do tej pory parę razy nacięłam się na to, że albo podkład zupełnie inaczej prezentował się na skórze w sklepowym oświetleniu, albo kolor był w porządku, za to po kilku godzinach strasznie ciemniał i zmieniał odcień na pomarańcz.

Muszę go wypróbować.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora