Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 23:47   #206
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Zapachy są cudowne - w pomarańczowym głównie czuć brzoskwinię (obecnie go używam). Zielonym - jabłko - bez nutki agrestu. W różowym poziomkę, a w liliowym porzeczkę (pachnie najapetyczniej ze wszystkich). Myję się pomarańczowym, który wcześniej kupiłam - myje dobrze. Zapachy apetyczne, zachęcają do mycia. Konsystencja nie lecąca przez palce. Właściwości myjące standardowe. Wydajny bardzo mocno. Bardzo dobrze się pieni. Polecam.
Reszty nie używam jeszcze, ale może zacznę.
Dziekuje bardzo za odp.Przy najblizszej okazji zakupie jakies Bluble(o ile dostane w polskim sklepie)

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Dziękuję
W tubce, to krem nadający słoneczne refleksy, używałam już kilka razy i delikatnie rozjaśnił mi włosy, wadą może być zapach i to, że trochę obciąża włosy, więc używam przed myciem. W buteleczce, to jest spray nabłyszczający podkreślający kolor, jak dla mnie nie nabłyszcza, jest jak taka lekko utrwalająca mgiełka.
Tak, te kremy to masła po opalaniu, jeszcze nie używałam, ale mogę powiedzieć tyle, że pachną waniliowo-kokosowo i mają twardą "masełkowatą" konsystencję.

Dzieki serdecznie za opis

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
A to rezultat mojej dzisiejszej wizyty w rossmannie
A mnie bardzo interesuje ten szampon-mozesz cos wiecej o nim napisac?Jak zapach,jak sie pieni i do jakich klakow przeznaczony?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując