Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-19, 14:04   #3742
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Podczytuję ten wątek od dłuższego czasu. Sama olejuję (ale dziwne słowo) od około pół roku ale z różną systematycznością. Odkryłam, że zdecydowanie bardziej służy mi olej zmieszany z kremem. Po samym skórki robią się twarde i zadzierają się. Liczę na przyrost ale jakoś nie pojawia się lub pojawia się i znika. Problematyczny jest szczególnie paznokieć na palcu wskazującym prawej ręki bo on jest najmocniej eksploatowany. Moim problemem jest też marszczenie się płytki. Mam wrażenie, że powoduje to odsuwanie skórek, nawet najdelikatniejsze. Po zaprzestaniu paznokieć odrasta gładki ale niestety skórki potrafią narosnąć na kilka milimetrów. Mam też wrażenie, że stan paznokci pogarsza się po każdym zmyciu lakieru.

Możecie polecić jakiś lakier bez formaldehydu (większość nie ma podanych składów), taki do 10 zł, najlepiej dostępny w Rossmannie?
Mam też pytanie o rękawiczki. Moja niechęć do używania ich wynika z tego, że wszystkie są na mnie za duże. Jaka firma ma najmniejszą rozmiarówkę rękawic gumowych wielorazowych?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora