Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja DERMALOGICA.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 22:33   #17
barbabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Dwa tygodnie temu kupilam zestaw startowy Age Smart, jestem naprawde pod wrazeniem jakosci i skutecznosci kosmetyków, teraz zamowilam jeszcze mase probek innych produktow, glownie nawilzajacych i jak wypróbuje to jeszcze cos napisze. Poki co:

Dermalogica AGE Smart Skin Resurfacing Cleanser (1 oz. / 30 ml) - bardzo dobry preparat oczyszczająco-złuszczający, dziala bardzo skutecznie do mojej mieszanej cery jest super.
Dermalogica AGE Smart Antioxidant HydraMist (1 oz. / 30 ml) - tonik w sprawy jest cudownie nawilzajacy, drazni mnie nieco jego zapach, ale wybaczam z uwagi na dzialanie - bardzo fajnie odświeża twarz..
Dermalogica AGE Smart MAP-15 Regenerator (0.02 oz. / 0.5 g) - magiczny proszek zamieniający sie w emulsje w kontakcie ze skórą, uzywam miejscowo i naprawde minimalizuje drobne zmarszczki i linie.
Dermalogica AGE Smart Dynamic Skin Recovery SPF30 (0.34 oz. / 10 ml) - troszke ciezki jak dla mnie ale bardzo przyjemny ladnie wygladza o odzywia.
Dermalogica AGE Smart Multivitamin Power Recovery Masque (0.5 oz. / 15 ml) - cud maseczka regeneruja, buzia po niej wygląda superDermalogica AGE Smart Multivitamin Power Firm (0.17 oz. / 5 ml) - fajnie wygladza skore wokół oczu i ust.

Ponieważ uzywam calego zestawu trudno jest mi powiedziec ktory z kosmetykow ma najskuteczniejsze dzialanie, ale jako zestaw spisuje sie wspaniale, jedyne czego mi brakuje w tym zestawie to preparaty nawilzające. Polecam, aha kupione na ebay, jest tam sporo sklepow sprzedajacych z przyzwoitymi kosztami przesylek, ceny samych produktow na ebay sa dosc podobne i wychodzi sporo taniej niz w Polsce.
barbabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując