Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-13, 13:11   #1056
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Niedawno kupiłam ten puder sypki, bo skusiłam się jego jasnością
Uwielbiam go, bo cudownie i długo matuje, jest drobniutko zmielony, bardzo jasny, ślicznie pachnie. Wizualnie prezentuje się też świetnie, ze względu na fajne opakowanie.
Niestety nie ma ani puszku, ani pędzelka, tak jak już pisała Axaxax.
Ja noszę go w torebce z gąbeczką w środku, którą dokupiłam i jeszcze odpowiednio wycięłam żeby pasowała i nic mi się nie wysypuje, także spokojnie mogę nosić go ze sobą i robić poprawki w ciągu dnia
dziękuję Ci bardzo . Dzięki Tobie w mojej kosmetyczce znajdzie się nowe cudo

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
O pudrze sypkim było już sporo powiedziane na wątku, proponuję nauczyć się korzystania z opcji "przeszukaj wątek" oraz z KWC. Na pierwszy rzut wybaczam i odpowiem
Ja posiadam puder sypki. Owszem, jest matujący i w dodatku całkiem nieźle matujący. U mnie matuje na około 6h. Tyle też mniej więcej utrzymuje się na buzi. Później trzeba zrobić poprawki. Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś sypkiego pudru, to będziesz musiała nauczyć się go nakładać. Pędzla nie posiada. W sumie nie spotkałam się z pudrem niskopółkowym i żeby posiadał od razu pędzel Nie posiada nawet puszku, więc będziesz musiała sobie dokupić.
Skoro sama nie wiesz czy go kupić czy nie, to ja Ci w tym nie pomogę. Przeglądnij KWC, tam jest trochę informacji.
Jestem nowa i na razie staram się wszystko ogarnąć . Dziękuję bardzo
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując