Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 13:28   #4908
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
iiiiii

wlazlam w moje mniejsze spodnie! co prawda swoj brzuszek musialam scisnac gorsetem (wrrr... ale pozbede sie tej galaretki- promise!) zeby nic brzydko nie wylazilo. ale w takiej formie juz ladnie to wyglada!
jesli przeginam dzis z radoscia to mnie kopnijcie! i ide nadrobic te kilka postow
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Paula

Ja też mam powód do radości - TŻ właśnie uznał, że moje marzenie posiadania lodóweczki na kosmetyki w łazience to dobry pomysł!
Radości nigdy za wiele Pauluś tobie szczególnie gratuluję, bo ja zasiedziana w domu i niestety centymetrów z kilogramami przybyło, ale od wczoraj jestem na swoim planie oszczędnościowym, więc może niedługo też się bedę mogła pochwalić

Wracam do weksli i czekam, aż mały wróci z pracy (po 18 jakoś ), coby mnie trochę porozśmieszał swoimi txtami

Jutro i w poniedziałek czekają mnie jeszcze dwa niemiłe spotkanie, ale może jakoś dam radę.A jak nie, to będzie zbrodnia w afekcie, każdy sąd mnie ułaskawi
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora