Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmiana wygladu, chce cos kupic/zmienic a jestem bez kasy ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 21:57   #11
Wisienkowa
Raczkowanie
 
Avatar Wisienkowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: zmiana wygladu, chce cos kupic/zmienic a jestem bez kasy ;(

Dziewczyny już się wypowiedziały co do zmiany wyglądu, a ja chciałam Ci napisać coś z innej beczki i proszę Cię bardzo żebyś się nie uraziła, bo nie o to chodzi.
Facet ciągle zwraca Ci uwagę, że masz brudne buty i plamy... - takie rzeczy wogóle nie powinny mieć miejsca ! Ja rozumiem, że każdemu zdarza się wyglądać lepiej lub gorzej. Weszłaś w błoto, ale chyba masz w torebce chusteczki higieniczne? To co za problem przetrzeć nimi buty? Zrobiłaś sobie plame na bluzce... To co będziesz z nią chodzić teraz cały dzień? Przemyj ją wodą w łazience, chyba lepiej pochodzić chwilę z mokrą plamą niż z kleksem od keczupu. A jak stało się to w domu to poprostu zmień bluzkę.
Tutaj nie ma co się obrażać ani dołować, powinnaś wyciągnąć wnioski z tego co mówi Twój facet, bo napewno nie robi Ci tego na złość. Od tego powinna się rozpocząć Twoja metamorfoza, od przemyślenia uwag partnera i rodziny.
Jeśli nie masz obecnie pieniędzy to przejrzyj zawartość swoich szaf, każdy ma w nich jakieś zbędne przedmioty. Spróbuj coś wystawić na allegro, ja sprzedawałam stare książki z liceum, niepotrzebne ciuchy czy kosmetyki i zawsze pare zł wpadło.
Powodzenia! Trzymam za Ciebie kciuki!
__________________
Będę mamą... O mamo!


Wisienkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując