Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak pozbyc sie nadmiaru wody z organizmu??!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-01, 12:30   #6
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: jak pozbyc sie nadmiaru wody z organizmu??!!!

dzieki dziewczyny jestescie kochane co do picia herbat poczopednych to ja pijam duzo phu-erh i zawsze po niej mis ie chce siusiu, jedna z Was napisala ze moze zle wplywac na hormony, ja biore pigulke o 10 wieczorkiem, i w sumie potem szybko ide spac wiec pozniej az do rana juz herbaty nie pije, wiec hcyba jestem uratowana co do Urosanu to fakt pierwszy raz slysze o takim specyfiku i powiem szczerze ze niezbyt zachecajaco sie nazywa ale skoro ginekolog to przepisal to chyba wlasnie po to by pozbywac sie wody ktora "gromadza tabletki" chyba szybko zadzwonie do mamuski by mi ja kupila oki nastepna sprawa, cwicze codziennie z plytkami ze swiata porad, na zmiane raz fat burning raz tbc, i wyszczuplalam no i pot tez sie ze mnie leje, tylko obawiam sie ze oki wyleje to co sie nagromadzilam ale nie bedzie juz spadku wagi, a zalezy mi na zrzuceniu pare kilo hmmm wiec hcyba bedzie trzeba wszystko naraz stosowac

ps. napewno ten urosan nie wplynie na skutecznosc tabletek?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując