Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 19:12   #2403
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o Waszych problemach z rodzicami i kasą na kosmetyki, zaczynam doceniać własną rodzicielkę - dostaję kieszonkowe i jeśli mam jakieś fanaberie, to właśnie z niego je finansuję, ale jeśli chodzi o leki/dermokosmetyki/jakiekolwiek specyfiki, które mają mi pomóc, to nie mam żadnych problemów - za wszystko płacą rodzice. [COLOR="Silver"]
ja nie do końca rozumiem logikę mojej mamy - jak idę z nią na zakupy to na upartego spełni moje dziwne zachcianki, nowe cienie, ciuchy, bielizna, ale dać kasy to mi nie da. No i pewnie jak bym z nią poszła to by mi kupiła w aptece czy drogerii jakiś krem jak bedzie w promocji ale nie widzę sensu jak moja pielęgnacja świetnie daje radę

Też uważam, że Ingloty są trochę drogie, ale to i tak jeśli chodzi o mejkap (cienie, eyelinery, pomadki) jest jedną z sensowniejszych firm w miarę dostępnych w większości miast (choćby mnie było stać na coś z MAC-a to i tak nic sobie nie kupię bo u mnie w Kielczech nie ma przecież)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora