Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-12, 20:39   #145
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, jest płukanka Yves Rocher z octu z malin i tańszy odpowiednik Marion Jakieś płukanki naturalniejsze ma Lawendowa Farma, ale nie wiem, czy octowe czy jakieś inne to są. Wiele osób zaleca samemu robić, bo to proste jak budowa cepa. Woda+ocet jabłkowy, winny, byle nie ten spirytusowy, bo ponoć jest za mocny. Co do proporcji to różnie zalecają, ale mniej wiecej kilka łyżek octu na litr wody
yhym..spróbuję. Chyba zrobię sama, żeby było bardziej naturalnie na poczatek. Dzięki Tylko niech ja znajdę czas

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja bym chciałą miec kręcone........
Ślicznie włoski wyglądają
Puszenie pewnie jest powodem ich sklonności do kręcenia - za wiele nie powalczysz
Jeśli nie masz prolemu z przetłuszczaniem to pozostaje tylko stosowac obciążające szampony odżywcze, do farbowanych.
Jak znam kobiety, to jak mają proste, to chcą kręcone i na odwrót. Tak to już jest. Dziękuję za komplement Dodam, że maska i odżywka Organic Shop spisują się wspaniale. Odżywka z jedwabiem pachnie podobnie do maski Babki Agafii tej z leśnymi jagodami (ruska bania) a zapach greckiej figi w masce jest nieco sztuczny, ale w sumie "figowy" nigdy nie był moim ulubionym zapachem. Ważne, że spełniają swoje zadanie. Bardzo mi się spodobały te cudowności

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja katuje moje włosy codziennie prostownicą Są koszmarne jak ich nie wyprostuję a od jakiegoś czasu muszę myć włosy codziennie i stąd to prostowanie. Pomyśleć, że kiedyś spokojnie mogłam myć 2x na tydzień i były super a teraz kluchy na drugi dzień
Ja też tak trochę podprostowuję ale nie zależy mi na idealnej gładkości jak tafla, więc dosłownie 3 razy przejadę po wierzchu a temperaturę ustawiam na najniższą. Wtedy trudniej o poważniejsze zniszczenia.

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Witam - to i ja sie wpisze coby powiadomienia przychodziły generalnie nie udzielalam sie prawie w poprzednim wątku, ale namiętnie Was podczytywalam u mnie pielęgnacja sprawdza sie w 100 procentach - od listopada nie pojawił mi sie żaden pryszcz a zaskorniki gdzieś sie rozplynely po drodze. ( Walczylam z tym kilkanascie dobrych lat)W końcu jestem zadowolona z wyglądu moich włosów ( nie wiem moze to autosugestia, ale naprawdę nie pamietam by moje włosy wyglądały tak dobrze i jest ich jakby troche wiecej) .... A wszystko to dzięki Wam !
Witamy, witamy i prosimy pochwalić się swoimi nabytkami

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
1 łyżka stołowa na litr wystarczy spokojnie. radzę nie używać zbyt czesto bo rozjaśnia włosy. Winię ocet za moją rudość...
Hmmm..dzięki, że mówisz..ja zawsze chciałam, żeby właśnie tych rudości nie było, ale farby w kolorze "brąz" płowiały do takiego właśnie odcienia. Naturalnie mam włosy typu "szatynka" ale farbuję na ciemny brąz i jakoś wogóle nie płowieją, tak więc tylko odrosty machnę raz na miesiąc..rozjaśnienia to bym nie chciała, oj nie


Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
No i oczywiście hit nad hity, któremu tak naprawdę przypisuje zasługe poprawy mojej cery - spray Alvy
Hmmm...kusicie tym spreyem. A czy to ten słynny "śmierdziel"?


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kurde, takie fajne krecioly, po co z nimi walczysz ;O I nie wierze, naprawde przestaly sie krecic? Nawet jak nie wyprostujesz i pozwolisz samym wyschnac?
Nie, ja już z nimi walczę od lat. Jak nie wyprostuję, to falują i się puszą ale już takiego skrętu nie ma. W zasadzie to wtedy falują na końcach, a przy głowie są całkiem proste. Wygładziły się chyba od kosmetyków...i od autosugestii

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
- farba Khadi, oczywiście naturalna. Będą eksperymenty
- krem tonujący Living Nature. Czaiłam się na niego ładnych parę miesięcy.
- kremik do ust Living Nature
do tego dostałam torbę i próbkę maseczki oczyszczającej Living Nature. Już od dawna chciałam ją przetestować. Słyszałam o niej tyle dobrych opinii!
Baaardzo ładna torba i to w torbie też


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Jadzia, powinnaś porządnego kopniaka dostać - tak, żebyś doleciała na wątek dla zakręconych!!! ale to mi już, testować zakręcone metody wizażowe!!! będziesz miała piękne sprężynki
NOŁ Serio, Dziewczęta, to zdjęcie z lokami jest z 2005 roku heh..to se ne wrati!!! Ale wierzcie lub nie, swoje włosy takie w obecnej formie (idelanie proste nie są, ale i nawet bym nie chciała) uwielbiam ponad miarę. Już dawno nie miałam tak fajnych włosów a podejrzewam że zawdzięczam to Wam i Waszym podpowiedziom. Dzięki!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora