Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:11   #3428
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Roszpunka34;4555461 0]iwonkabiedronka ja tez mam taką lampę oprócz gabarytu jestem zadowolona, ale zastanawia mnie to jak Ty ją nastawiasz żeby był i czujnik i czas , bo ja mam albo to albo to, a i mnie jeszcze wkurza to że po zakończonym czasie 2min znów wraca czas 3min automatycznie i za każdym razem musze cykać, na to też masz sposób?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Lampa działa tak, że jak raz ja nastawie na czas np 120 sek to ten czas mi sie nie zmienia, no chyba, że całkiem wyłączę lampe. W trakcie pracy nic mi sie nie przestwia i nic nie pykam. Jedyne co robie to wkładam pomalowaną dłoń, włącza sie wtedy lampa automatycznie, utwardza tyle czasu ile na początku ustawilam, po czym światełko gaśnie i to jest znak, że czas minął, oczywiści też zegarek na lampie odmierza czas. Potem dalej maluje i znowu wkłdam do lampy nawet jej nie dotykając bo on pamięta moje ustwienia i znowu sie sama włacza, bo ma czujnik ruchu. Ide ją popstrzykac i zapisze sobie dokładnie krok po kroku jak ją właczam bo tak nie pamiętam i zaraz napisze


Właczam czarnym przełącznikiem z tyłu lampy, na ekranie mam 180 sek, zmniejszam strzałką na 120 sek i wciskam guzik step/stop, zapala się czerwona kontrolka "lamp" . To wszystko, nic wiecej nie pstrykam do końca mani.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-12 o 17:14
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora