Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 19:00   #4334
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Muszę się Wam wyżalić, mam tak ciśnienie podniesione, że zaraz zacznę wzrokiem zabijać

22 września złożyłam reklamację we Wojasie, zapewniali mnie, że reklamacja łącznie z naprawą będzie trwała max 2 tygodnie. 1 października dostałam smsa, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty będą naprawione. I od tego momentu cisza. We wtorek minęły 3 tygodnie ( miały być 2 ) więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić. Na początku było grzecznie powiedziałam w cym problem i co się dzieje z moimi butami, a Pani sprawdziła nr reklamacji i stwierdziła, że pod tym numerem ma inną jakiejś Pani ..... ( i tu podała dane tej Pani ) i cisza. No to mówię niech sprawdzi, bo ja mam taki numer na dokumencie i niech sprawdza po nazwisku. Niby sprawdzała po czym stwierdziła, że nie ma mojego nazwiska ani mojej reklamacji. No to mówię, że przecież dostałam od nich smsa ( z tego numeru, na który dzwonię ), że buty będą naprawione i że to było dokładnie 13 dni temu. Pani stwierdziła, że może w innym sklepie składałam reklamację a nie u nich Tutaj moja cierpliwość się skończyła. Może czasami mam pomroczność jasną, ale wiem gdzie składałam reklamację i gdzie oddawałam buty i mam też dokument z ich adresem i pieczątką itp. Po czym nastała tu bardzo niemiła rozmowa, trochę pokrzyczałam stwierdziłam, że czuję się oszukana i okradziona przez nich, bo nie mam ani kasy ani butów ani nic. Na odczepnego Pani stwierdziła, że znalazła moją reklamację i że buty zostały dziś do nich wysłane i będą do odbioru w piątek. Rozmowa się skończyła. Pobiadoliłam mężowi, że mam nerwa, że mnie oszukali i że chcę te buty bo to moje ulubione a ich już w sklepach ani online nie ma. Po czym po 7 minutach od zakończenia rozmowy telefonicznej przychodzi sms ( z tego numeru na który dzwoniłam ), że buty mam już dziś do odbioru

Ręce opadają, ciekawe jak długo u nich leżały
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora