Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-07, 14:51   #3177
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie mam i to jest dla mnie samej duże zaskoczenie Dziwne są te konsystencje, serum jest lejące i trochę lepkie, następna po nim emulsja ma postać niby-kremu, ale topnieje pod wpływem ciepła, za to ostatni w kolejności krem to bardzo lekki galaretowaty żel.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, że przekonałam się na własnej skórze, że jak już inwestować w te kosmetyki, to w zestaw. Moje pierwsze zetknięcie z azjatyckimi produktami było już dość dawno temu, ale były to pojedyncze rzeczy, krem Mizona, jakieś BB i byłam niezadowolona, ale przy reszcie mojej ówczesnej pielęgnacji nie mogło się to inaczej skończyć.
Przez pomyłkę zamówiłam emulsję Innisfree Green Tea do cery suchej zamiast tłustej, więc dałam ją koleżance z taką właśnie cerą. Oddała mi je po tygodniu, bo jak stwierdziła "To nic nie robi".
i pewnie to jest klucz do sukcesu zaciekawił mnie ten krem skoro ma taką konsystencję

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A do mnie po przeprowadzce przestały rzeczy z ebaya przychodzić Nie wiem, co jest grane, strawberry normalnie dociera, ali też , a paczki ebayowe 'giną'.
a bierzesz rejestrowane? Może na poczcie ktoś ma lepkie ręce jeśli przesyłki nierejestrowane
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując