Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-15, 12:17   #3622
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dostałam maila z Tru o CVV2, zadzwoniłam do mBanku .........
Mad, super, że zadzwoniłaś, przynajmniej wiemy, o co kaman ja też niedługo będę miała swoją e-kartę

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
No ładnie, czyli mam kolejny wydatek ale muszę poczekać do kwietnia Spodnie mi potrzebne bo nie mam co na tyłek włożyć
Aga, pewnie, że ciuszki trzeba zakupić na wiosnę, ale ten świeży, promienny wygląd twarzy - niezastąpiony nie martw się, jakby co ja porobię zapasy, jakby Biotherm wycofał a poza tym, może w kwietniu wrzucą całą paletę kolorków i będzie w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też tak to widzę Jak dziewczyny macie zamiar kupić Biotherm to zdecydowanie najciemniejszy kolor Te jasne to takie brzydkie są i w ogóle do niczego
A tak poważnie, to jestem ciekawa czy ten Aquaradiance, który próbowałaś jest jeszcze lepszy czy na tym samym poziomie Szkoda, że nie miszkasz bliżej, mogłybyśmy się spotkać i obadałabyś ten podkład
Kurczę, że też nigdzie nie można ich dostać
A-ha Layla79...Serdecznie dziękuję za polecenie podkładu Biotherm
przyjemność po mojej stronie
a swoją drogą, trudno go dostać nawet w UK, kolorówka Bioth.rzadko występuje

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ALe nęcicie, już nie mogę Jakos odcyfrowujecie te kolory biothermu? Jak znależć jasny zółty?
Majade, naprawdę warto jeżeli lubisz lekkie, ale kryjące konsystencje, to będzie to. Przynajmniej ten sense aquaradiance, który testowałam, taki był. Idealny podkład. Lekki, płynny, bardzo dobrze się rozprowadza, ale tworzy powłokę, że pory zakryte, i twarz gładka i promienna. Bardzo fajny, nawet lepszy od CC HR, Mat purette YSL i całej reszty innych.

Próbka, którą miałam istotnie pochodzi od Anety, jednak dotarła do mnie innym kanałem w ramach wymianki.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla79 proszę uściślij nazwę podkładu Biotherm, który testowałaś Bo występuje i
1/ Sense Confort Aquaradiance
i
2/ Sense Aquaradiance. - Rozumiem, że to był ten 230 ?
Sense Aquaradiance - ten próbowałam
230 = 23 CC.
czyli Twoje 220 = 21 CC.
Confort to chyba dla suchej skóry.

A Ty masz - hydraradiance, prawda?
Mariola, a może zostaniemy dystrybutorem kolorówki Biothermu na Polskę?

Kamisiu, napisz co ostatnio fajnego testowałeś, może photogenic lancome - puder w pędzlu?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora