Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche-Posay, Effaclar Duo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 11:29   #24
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Kasiu miałem ropne wykwity na twarzy i pomógł mi diacneal-jest naprawdę dla mnie skuteczny, poza tym stosowałem też żel szałwiowy floslek,kosztuje ok 8,50 a jest świetny,z tym że on działa na zasadzie kojenia,łagodzenia wypryskówa nie wysuszania itd,bardzo Ci polecam!
Poza tym jak pisałem miałem paskudne wypryski na barkach,plecach i stosowałem ten Lysnael,po 2 uzyciach była poprawa,przypuszczam że na twarzy da podobny efekt.

Co do filtrów to na diacnealu i innych tego typu specyfikach także nie jest napisane że powinno sie zastosować krem z filtrem.Ja używam anthelios AC spf 30,myślicie że to wystarczająca ochrona?
Jak się skończy kupie Biodermę Akn Mat-jest też świetna.Myślę że przy Diacnealu,Effaclarach itp wystarczy spf 30,czy to w zimie czy lecie(gdy oczywiście skóra nie jest narażana na największe nasłonecznienie).
Jednak lysnael to już mocniejszy specyfik,poleałbym najmniej spf 40,choć spf 50 z jak najwyższym PPD byłby wskazany.

Przy Duo spf 15 przy teraźniejszej porze myslę że wystarczyłoby ale w podkładzie? Przecież chyba nie nałożysz go ok 1,5 ml żeby nadać ochronę spf 15?
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując