Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 21:14   #4078
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zocha, miałam Cię , ale jestem Ci jednak wdzieczna za pokazanie karmelków, teraz sa moje
Ja się wyleczyłam jak zobaczyłam zeszłoroczną wersję karmelków i tegoroczną i różnice są znikome (wyższa cholewka, bardziej wysmuklony obcas no i chyba tyle różnic). Dlatego 379zł zaoszczędzone. Oby wygodnie Ci się nosiły

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A wyobraź sobie, że dość intensywnie oglądałam onegdaj ten produkt, i wiem, że w S. nie ma zbytniego wyboru kolorów. Nawet gdzieś tu na forum są spisane moje wrażenia z testów, nomen omen dość zabawnych.
Ale bazowanie opinii nt. ilości/jasności dostępnych w PL podkładów Shiseido na podstawie produktu, który nawet nie jest w szafie z kolorówką, można chyba uznać za nie do końca trafione i zasadne? Tym bardziej, że jasne kolory obecnie nie tylko w linii Radiant Lifting są. Nie mówię, że super bladzioszki w typie James coś dla siebie znajdą, ale sądzę, że wiele innych, jednak bladych Polek, stroniących od słoneczka i produktów słoneczkozastępczych już tak.

Spróbuj, może tym razem coś uda Ci się wybrać
Rozejm

Kolorówka Shiseido mnie nie powala (prócz błyszczyków i pomadek o przedłużonej trwałości, eyelinera w kremie i kremowych cieni)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora