Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 11:05   #767
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja czekam na 121 i 131, to znaczy one czekaja aż po nie pojadę I to jest mój ostatni zakupów semilac Teraz będę wystawiać na wymianę chyba

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Oh niezle te kolorki Ale ja niestety do roboy musze miec cos stonowanego, paselowego, nie rzucajacego sie w oczy :P Oczywiscie czarny jest dosc konkretnym kolorem, ale on jakos tak ladnie wyglada z czerwona czy czarna sukienka :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Pochwal się co zmaówiłaś, szukam inspiracji


I podbijam moje pytanie o polecenie jakiegoś brokatu z Semilac
W miare uniwersalny, narazie mam kolory 005, 047, 135, 130
Chyba najbardziej będzie pasowal do nich Pink Gold?
Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując