Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-01, 16:28   #1697
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
natasha a to jak krótko farbę po rozjaśniaczu trzymałaś to ok.
Wiesz co, tylko jest taki feler że po rozjaśniaczu farba gorzej się trzyma i bardzo szybko spłukuje i wychodzi żółć. Możesz próbować, może tobie akurat przypasuje, mnie wkurzało że się wszystko szybko mi zmywało, czy to popielaty toner czy płukanka no i wybijająca żółć.
Możesz użyć każdej sklepowej farbki tylko zależnie od dodawanej wody % trzeba ją troszkę rozcieńczyć wodą z kranu- jak byś potrzebowała to podam ci proporcje- po prostu po rozjaśniaczu to już starczy ci farba z wodą 6% żeby tylko tonować kolor. I jak się odświeża kolor kładąc na pofarbowane włoski to tez nie ma potrzeby katować ich przez te 10-20 minut wodą 9% tylko lekko rozcieńczyć. Włoski na pewno będą wdzięczne.


Ewcia ja nie wiem jaki kolor byś chciała? może coś z allegro i profesjonalne?

http://www.allegro.pl/item1090323964..._prosalon.html

na pewno się dłużej utrzyma niż ten garnier. I tanio. Ja testuję teraz palette i zobaczymy jak mi się popiel utrzyma, tylko u mnie gorzej bo to jest na rozjaśnianych włosach i może się szybko zmywać...

no mi niestety i tak czy inaczej ten popiel sie szybko wyplukuje. a tamte zdjecia co wczesniej dodalam, na ktorych podobaly Ci sie moje wlosy to robilam rok temu, ale wczesniej robilam palette xxl czysta platyna. chyba pol jej wtedy uzylam kupilam z klezanka bo nie nakladalam tego duzo i wystarczylo mi. a pozniej na odrosty i na cale (ale to wtedy cale wlosy dlugo tak trzymalam,stad ten mocniejszy kolor) ten palette permanent color, odrosty byly ciut inne a ta reszta byla taka biała, ale to wlasnie raczej po poprzednim pofarbowaniu ta palette color xxl. a ta farba to bardzo mocno rozjasnia jak rozjasniacz. a farby i tak tez szybko mi sie splukuja bez uzycia rozjasniacza, gdybym ni utrzymywala tego plukanka to chyba po 3 myciach juz sie zmywa ale teraz systematycznie uzywam tego szamponu z joanny eliminujacego zolc i jest super tylko ze zauwazylam ze nieciekawe wlosy po nim sa, troche suche... dlatego najpier glowe myje zwyklym szamponem a pozniej na takich wilgotnych ten szampon, splukuje, odzywka i jest dobrze widzialam, ze jest jeszcze z tej serii odzywka, wydaje mi sie ciekawsza niz ten szampon, ktoras z Was uzywała?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora