Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-22, 19:53   #4720
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tamten krem powinien Ci się spodobać

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



oooo spurchawiał Ci? no to koleżanko - jak będę Ci odsyłać pojemniczki to Ci zapakuję świeżynke Le Lift Riche co byś złej opinii na jego temat w sobie nie pielęgnowała
Nie to jest ten co kupiłam i był ważny do 2015 r i go oddałam, a miałam wcześniej mini kremiki 2x 10 ml . Ty już mi nic nie odsyłaj, jest wystarczająco

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ojej ale wyczerpujaca odpowiedź, dziękuję! Zapisuje sobie
A w ogole miewasz suche skórki na twarzy np na policzkach? Bo ja mam je dość często i zastanawiam się czy jest coś, co naprawdę nawilzy moja buzie tak, że po ich usunięciu (peeling) tak szybko nie wrócą że wzgledu na dobrze nawilżona skórę.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


Oo zaciekawilas mnie nim idę czytać. Domyślam się że cenę ma dużo wyższa niż seria hydra ale opis.mega zachęcający

To mogłaś już dłużej potestowac z próbek, dobrze
Skórki mam od dawna i nic na nie nie pomaga, peelingi, maseczki, kremiszcza, chwilę dobrze potem znowu wychodzą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora