Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 11:39   #2368
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dillingerine, faktycznie baba profesjonalizmem nie zgrzeszyła, ale uważam, że twoje zachowanie tez nie było do końca w porządku. Jasne, masz prawo jako klient wymagać, ale ciut delikatności by ci nie zaszkodził.
I dziwię się reakcji dziewczyn, że to Ty jesteś biedna. Ja jakoś bardziej współczuję tej dziewczynie, chyba że nie wiem, nie zrozumiałam do końca Twojego posta.
Zestresowałaś od samego początku zapewne młodą, pracującą od niedawna laskę.

Ja jak raz w Inglocie pytałam o ceny paletek i przy którymś z kolei pytaniu pani powiedziała że pracuje od dwóch dni i nie wie, nie wyżywałam się na niej, pośmiałyśmy się, a jak przychodziły inne klientki w czasie kiedy ja się jeszcze kręciłam po salonie, podpowiadałam niedoinformowanej ekspedientce prawidłowe ceny.
Z takich sytuacji można się pośmiać zamiast skakać po głowie dziewczynie i równać z ziemią, bo "Klient wasz pan!"

Trochę wyrozumiałości.
Nie wyglądała na młodą i zagubioną, poza tym, to pracownica, którą widywałam jeszcze na starej wyspie, więc nie zestresowałam młodej, niewinnej i cnej dzieweczki, która jeszcze nie ogarnia świata Od samego początku miałam wrażenie, że ta kobieta robi mi łaskę, że tu jest, a kiedy powiedziałam, że nie zapłacę za uszkodzony kosmetyk, to niemalże na mnie wrzeszczała z wielką pretensją, dlatego nie widzę powodu, żeby jej współczuć i traktować ulgowo Nie zdenerwował mnie jej brak wiedzy, tylko stosunek do klienta. Bo jestem w stanie rozpoznać zaangażowaną w chęć pomocy klientce na tyle, ile już zdążyła ogarnąć produkty i odróżnić ten typ od aroganckiej baby, której się nie chce Do robienia zakupów wystarczy mi ta wiedza o marce, którą sama posiadam, od obsługi nie wymagam wiele.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -

Edytowane przez dillingerine
Czas edycji: 2011-07-28 o 11:42
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora