Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-19, 12:11   #244
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cos gojacego krostki

wlasnie go poszukalam i jest w KWC w kremach do cery tradzikowej i dodalam swoja opinie, bo az mnie zatkalo ze jej jeszcze nie napisalam. Zawsze go chwale jak ktos potrzebuje cos na syfki. Jest to punktowy zelik na wypryski, wspominam go z wielkiem sentymentem i byl to najlepszy produkt jaki kiedy kolwiek mialam. Na dodatek jest bardzo delikatny i naturalny bo w calosci jest to produkt ziolowy i o dziwo bardzo skuteczny. To co teraz mam nie jest tak skuteczne jak zelik z ATW. Chyba musze mame poprosic zeby mi go kupila i przyslala do mnie, bo niestety nie mam ´juz dostepu do tych kosmetykow. Ale co ja sie rozpisuje zajrzyj do KWC. Najwazniejsze rzeczy napisalam, oprocz mojej opinii sa jeszcze 3-y wiec jakies zdanie mozna sobie na jego temat wyrobic i to bardzo pochlebne zdanie. Ktos tam to samo napisal co ja tutaj ze najwieksze pryszcze wysuszyl w 2-3 dni, czyli nie tylko ja go chwale.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując