Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-05, 12:26   #1689
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

szkoda gadac ;( taki ma ruch ze dzis salon był zamkniety gdy udałam sie do ściagniecia ;( zadzwoniłam ze chcę ściagnąc rzesy co usłyszałam?
że ona mnie ostrzega ze jak sciagnie to bedą zniszczone! po 1 dniu usmiałam sie , pooprosiłam o wystawienie rachunku po czym powiedziała że nie wystawi bo oddała mi pieniadze fakt! niepomyslałam powiedziałam że zapłace raz jeszcze i wtedy ma mi wystawic, ona ze nie przymie pieniedzy no tak spierdzieliła mi rzesy a teraz umwa sie od odpowiedzialnosci! nie dosyc ze założyła Je żle!!! to w dodatku z jednego powyrywała rzesy dolne a zdrugiego odcieła ;( rzesy były tak koszmarnie długie,ciezkie i polatane że musiałam dziś iśc do innego salonu by mi je ściagnieto , po nocy kilka odgieło mi się tak ze wchodziły do srodka a o załoze niu okularów nie było mowy! ponizej foto po sciagnieciu w PROFESJONALNYM salonie u doświadczonej kosmetyczki ,dziekowac moge tylko ze moje górne rzesy SĄ! troche rzadsze ale są! i tak chybą zniesmaczona przygodą u kosmetyczki nie odważe sie na ponowne przedłużenie! wolę chyba zainwestowac w olejki! jakie polecacie? ponizej jeszcze foto umalowanych naturalnych moich rzes, moze nie ma sensu bym je przedłuzała skoro nie sa najgorsze. co sadzicie?

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2015-10-14 o 15:17
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując