Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-18, 21:03   #395
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Myślałam tak samo odnośnie Bielendy, kupiłam maskę korygującą na noc i jestem w szoku, że tak niskie stężenie (10% bodajże?) takie cudo mi z gebą robi Mnie - zahartowanej kwasoholiczce! Ciekawam jak serum działa. Ale maskę - z czystym sumieniem polecam. Tak gładkiej buzi dawno nie miałam. Dwa - do tej pory ciężko mi uwierzyć, pozbyłam się przebarwień z prawego policzka - to dopiero mnie szokuje...
Maskę na przemian z glikolem stosuję, ale nigdy wcześniej po samym glikolu, gdzie przecie stężenia więęęęększe robiłam, nie miałam takiego efektu.
Mam podobne odczucia na mnie może nie działa tak rewelacyjnie bo mam dosyć poważne problemy z cerą, ale na pewno poprawia wygląd. Ostatnio miałam mini wysyp na jednym policzku, nie pomógł np. glamid żel, a serum B sprawiło, że następnego dnia rano policzek był dużo gładszy- pozostały tylko czerwone ślady.
Mam z tej serii serum i maseczkę. Nie zauważyłam różnicy w działaniu. Duzo częściej używam serum bo komfort używania jest o wiele lepszy - wchłania się właściwie do matu.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując