Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 06:26   #178
jokermanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
A możesz napisać ile zapłaciłaś za ten specyfik i jak to wygląda pod względem ekonomicznym ? (chodzi mi o ilość herbatek w opakowaniu i dzienne dawkowanie). Dzięki


Hej. Inneov to saszetki, które się rozpuszcza w wodzie (taki napój) o smaku truskawkowym lub brzoskwiniowym. Opakowanie zawiera 30 saszetek z czego 2 saszetki pije się w ciągu dnia. Można sobie też wybrać zamiast saszetek tabletki (opakowanie zawiera 60 tabletek z czego też bierze się 2 tabletki na dzień). Koszt saszetek lub tabletek to od 80 do 90 zł. Ja nie używałam ale czytałam o tym dużo. Możesz poczytać o tym specyfiku na www inneov pl to sama ocenisz Ja póki co jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego specyfiku i zastanawiam się nad tym Inneov, Cellasene (od 140 do 180 zł - tabletki) lub Cellu Vita ( od 54 do 60 zł - tabletki). Wiem jedno, że jeśli chodzi o cenę to warto kupić coś droższego i lepszego ale mieć pewność, że efekty będą widoczne i warto wydać tyle pieniędzy. Póki co czytałam wiele pozytywnych opinii o Cellasene więc zastanawiam się nad tym, jak ktoś zna inne środki działające od wewnątrz na cellulit to proszę się wypowiadać - chętnie nam się rady tu przydadzą Pozdrawiam
jokermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując